Kariéra

Programátor / HTML kodér na HPP

Pro posílení našeho technického týmu hledáme kreativního PHP programátora se znalostí HTML.

Pracovní náplň

  • Programování individuálních řešení pro rozvoj internetových aplikací
  • Programování modulů pro redakční systémy
  • Příprava xHTML šablon

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru 2 roky
  • Výborná znalost PHP (OOP), MySQL, HTML, CSS, JS, jQuery
  • Aktivní přístup k projektům
  • Komunikativní schopnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Zájem o internet a nové technologie
  • Příjemné vystupování a schopnost práce v týmu

Výhodou

  • Znalost systémů Drupal a Prestashop
  • Znalost C++, C#

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Tým mladých a kreativních lidí
  • Práce na zajímavých internetových projektech
  • Možnost odborného růstu

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu kariera@bestfornet.cz.

Bezpečnostní kód

Ecovital international, s.r.o.

Eva Čamrová
S růstem našeho e-shopu se zvedaly požadavky na programátorskou i jinou odbornou IT práci, a proto jsme začali hledat firmu, která by veškeré naše požadavky byla schopná realizovat. Na internetu jsme ...Více

Exposale a.s.

Ing. Petr škarka - obchodní ředitel
Společnost BEST FOR NET s.r.o. je pro mne zárukou dlouhodobého rozvoje naší společnosti v oblasti internetu. Pro velmi dobrou komunikaci, kreativitu a spolehlivost ji mohu bez obav doporučit.

Green lions a.s.

Mgr. Jakub Zadák - obchodní ředitel
Na spolupráci oceňuji především rychlou komunikaci, korektní jednání a individuální přístup při řešení našich požadavků. Za období dlouholeté spolupráce se kvalita a obchodní účinnost naší webové prez...Více

Doppler CZ spol., s r.o.

Jiří Fuka - jednatel
Společnost BEST FOR NET s.r.o. jsme si vybrali při výběrovém řízení v loňském roce jako realizátora našeho nového prezentačního webu a prodejního e-shopu. Základními požadavky na realizaci bylo přesné...Více