Nový typ inzerátu v SKLIKu – kombinovaná reklama

Seznam 19.2.2018 spustil nový formát reklamy pro SKLIK. Jedná se o formát nazvaný kombinovaná reklama, který je použitelný v obsahové síti včetně retargetingu. Jedná se o variantu velmi podobnou formě responzivního inzerátu v Google AdWords, který kombinuje textové pole a grafické prvky.

Náhled editace reklamy:

Náhled editace kombinované reklamy

 

 

Výsledný vzhled tak může účinněji oslovit návštěvníky sítě partnerských webů Seznamu, která zahrnuje velmi navštěvované weby jako Novinky.cz, Zprávy.cz, Super.cz, ProŽeny.cz včetně úvodní strany Seznamu. Určitě se jedná o zajímavé zlepšení možností oslovení a získání nových návštěvníků.

V rámci změn bylo také upraveno rozhraní Skliku a doplněna možnost sdílení jednoho inzerátů pro více sestav. To výrazně zjednodušuje vytváření nových kampaní a sestav i aktualizaci inzerátů. Formát je kompatibilní s AdWords a je možné ho imporovat a exportovat mezi SKLIKem a AdWords.  Což je určitě další plus.

Celkově se jedná určitě o změny, které přinesou zvýšení účinnosti reklam a zjednodušení jejich správy.

Václav Hejduk
Václav Hejduk Autor článku

Jako obchodní ředitel má v internetové agentuře BEST FOR NET na starosti organizaci klíčových projektů a marketing. Jeho specializací je SEO optimalizace a internetový marketing. Mnoho obchodních zkušenosti získal ve společnosti SEZNAM a.s., kde pracoval několik let. Ve volných chvílích se věnuje rodině a své velké vášni – golfu.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Bezpečnostní kód
Allowed file extensions jpg jpeg gif png pdf zip rar and max file size 8 MB
Zobrazit více příloh

Ecovital international, s.r.o.

Eva Čamrová
S růstem našeho e-shopu se zvedaly požadavky na programátorskou i jinou odbornou IT práci, a proto jsme začali hledat firmu, která by veškeré naše požadavky byla schopná realizovat. Na internetu jsme ...Více
 

Exposale a.s.

Ing. Petr škarka - obchodní ředitel
Společnost BEST FOR NET s.r.o. je pro mne zárukou dlouhodobého rozvoje naší společnosti v oblasti internetu. Pro velmi dobrou komunikaci, kreativitu a spolehlivost ji mohu bez obav doporučit.
 

Green lions a.s.

Mgr. Jakub Zadák - obchodní ředitel
Na spolupráci oceňuji především rychlou komunikaci, korektní jednání a individuální přístup při řešení našich požadavků. Za období dlouholeté spolupráce se kvalita a obchodní účinnost naší webové prez...Více
 

Doppler CZ spol., s r.o.

Jiří Fuka - jednatel
Společnost BEST FOR NET s.r.o. jsme si vybrali při výběrovém řízení v loňském roce jako realizátora našeho nového prezentačního webu a prodejního e-shopu. Základními požadavky na realizaci bylo přesné...Více